35-205 Rzeszów, ul. Dukielska 4/1L +48602191974
0

Opinie

 

Podziękowania od Pana Krzysztofa

Podziękowanie wideo Pana Krzysztofa

 

Krajowe centrum pacjenta www.kcp.pl

Wdzięczna aktywna pacjentka kcp.pl

Wspaniały lekarz kulturalny, cierpliwy ale przede wszystkim zdolny operator, potrafiący ulżyć choremu w cierpieniu. Dzięki niemu cieszę się życiem bez bólu i bawię wnuki posługując się moim nowym sztucznym kolanem. Dziękuje Panie Doktorze.

Dodaj opinię

 

www.google.com

 Daniel 017    1 opinia 5 miesięcy temu
 
Serdeczne podziękowania dla dr.Artura Łazorko, znakomitego specjalisty, oddanego swojej pracy i pacjentom. Dn. 9.01.2018r. przeprowadził u mnie rekonstrukcje kolana, kolano miałem naprawde w nieciekawej sytuacji…nie znając jeszcze Lek.Łazorko wcześniej konsultowałem się z innymi Lekarzami gdzie oznajmili że będzie potrzeba aż 3 zabiegów operacyjnych na kolano by wszystko wróciło do normy!!! Po konsultacji z dr.Łazorko wystarczyła tylko jedna operacja bym mógł dalej funkcjonować. Najlepszy specjalista, zrobił wszystko za jednym razem zna się w fachu na wszystkim !! Noga jak nowa dosłownie! Do dziś nie odczuwam bólu, śmiało chodzę aktywnie żyjąc! Dziękuję Panie doktorze jest Pan najlepszy i gorąco Polecam tego specjaliste! Klinika na wysokim poziomie i personel również! Dziękuję!!
 
Dodaj opinię

www.rankinglekarzy.pl

Piotr   22.10.2016

Bezwzględnie najlepszy specjalista od wymiany stawu biodrowego w podkarpaciu a może i dalej. Wystarczy tylko dotrzeć po informacje do osób, które widziały jak robi operacje. Mój ojciec chodzi sprawnie bo był wystarczająco sprytny żeby dotrzeć do ludzi z bloku operacyjnego czego nie można powiedzieć o naszym sąsiedzie operowanym przez innego ortopedę. Zdecydowanie polecam a w razie wątpliwości zasięgnijcie języka u źródła.

Dodaj opinię

 

abczdrowie.pl

Świetny specjalista. Kilka lat temu złamałem rękę z przemieszczeniem, dodam że jestem pianistą i jest mi ona bardzo potrzebna, w każdym szpitalu straszyli że to już koniec mojego grania a rękę trzeba rozcinać i coś wstawiać metalowego (nie znam się na tym, ale chyba coś o drucie mówili :)) Pan Łazorko nie tylko uratował rękę bez operacji, na wyczucie ale też zrobił to tak profesjonalnie że cztery miesiące później zdałem egzamin z fortepianu i do dzisiaj koncertuje nie czując dyskomfortu którym tak straszyli w innych szpitalach. Serdecznie dziękuję i obiecuję że kiedyś zaproszę na koncert 🙂

Dodaj opinię

forum.gazeta.pl

tuta1   30.10.14, 16:55
Tylko co to znaczy dobry ortopeda? Jeśli ktoś szuka profesora doktora nauk czy ordynatora to wystarczy w Google sprawdzić. Dla potrzebujących leczenia operacyjnego zaczynają się schody bo jak zdobyć wiarygodne opinie? Ja uznałam , że muszę dotrzeć do pracujących na bloku pielęgniarek. Zapewniam że można się zdziwić , kogo polecają swojej rodzinie. Może to być malo znane nazwisko. Ja potrzebowałam wymiany biodra i polecono mi nieznanego dla mnie doktora Łazorko i dzięki niemu żyję bez bólu i nadal pracuje. Szukajcie informacji w szpitalach u personelu bloku operacyjnego dla mnie był to strzał w dziesiatke. Pozdrawiam
 
 
Dodaj opinię

 

www.znanylekarz.pl

Zbyszek  

 Szkoda że doktor Łazorko leczy głównie starsze osoby bo miałby napewno dużo pozytywnych opinii. Ludzie ten człowiek wie co robi – gdyby nie ON moja mama nadal cierpiałaby z powodu źle wykonanej wymiany stawu biodrowego. Doktorowi podczas jednej operacji udało się naprawić to co inny doktor popsuł w trzech wcześniejszych. Dużo zdrowia i sił doktorze inni chorzy czekają na pana pomoc. Dziękujemy.

Dodaj opinię